Shibboleth Authentication (7.x-4.5) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Roles
vi: Vai trò

en: Send
vi: Gửi

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Add rule
vi: Thêm quy tắc

en: Delete rule
vi: Xóa quy tắc

en: Sticky
vi: Dính

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Attribute settings
vi: Các thiết lập thuộc tính

en: Edit rule
vi: Chỉnh sửa quy tắc

en: Add new rule
vi: Thêm luật mới
