Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: sort ascending
jv: urutan maju

en: sort descending
jv: urutan mundur

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
jv: Kolum tunggal sederhana, tanpa tabel, téma administrasi sing kampul ambané.

en: Close overlay
jv: Nutup overlay
