Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče
