Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Apply
cy: Ceisio

en: sort ascending
cy: dosbarthu'n esgynnol

en: sort descending
cy: dosbarthu'n ddisgynnol

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
