Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Apply
da: Udfør

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Bulk operations
da: Masse-handlinger

en: sort ascending
da: sorter stigende

en: sort descending
da: sorter faldende

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
da: Et simpelt, en-spaltet og tabelløst administrationstema uden fast bredde.

en: Close overlay
da: Luk overlay
