Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Apply
fi: Käytä

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Bulk operations
fi: Bulkkitoiminnot

en: sort ascending
fi: Lajittele nousevasti

en: sort descending
fi: Lajittele laskevasti

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
fi: Yksinkertainen, yksipalstainen, tauluton ja joustavan levyinen hallintanäkymän teema.

en: Close overlay
fi: Sulje päällys
