Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Help
ku: یارمەتی

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: sort ascending
ku: بەرەوسەر ڕێکبخە

en: sort descending
ku: بەرەو خوار ڕێکبخە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
