Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Apply
uk: Застосувати

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Bulk operations
uk: Пакетні операції

en: sort ascending
uk: впорядкувати за зростанням

en: sort descending
uk: впорядкувати за спаданням

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
uk: Проста одно-колоночна, безтаблична, нефіксована тема з адміністративним інтерфейсом

en: Close overlay
uk: Закрити накладання
