Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Apply
eo: Apliku

en: sort ascending
eo: ordigu kreskante

en: sort descending
eo: ordigu malkreskante
