Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: sort ascending
hu: növekvő sorrend

en: sort descending
hu: csökkenő sorrend

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hu: Egyszerű, táblázatokat nem használó, egyoszlopos, alkalmazkodó szélességű adminisztrációs smink.

en: Close overlay
hu: Átfedés bezárása
