Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Apply
is: Virkja

en: Bulk operations
is: Magnaðgerðir
