Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc5) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Apply
af: Pas toe

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend
