Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: sort ascending
am: ሽቅብ ደርድር

en: sort descending
am: ቁልቁል ደርድር
