Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc5) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Close overlay
bo: ཕྱི་རིམ་ཁ་རྒྱག
