Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
