Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
