Shiny (Administration theme) (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Apply
be: Ужыць

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: sort ascending
be: сарціроўка паводле павялічэння

en: sort descending
be: сарціроўка паводле памяньшэння

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
be: Простая аднаслупковая, таблічная, з гнуткай шырынёй тэма адміністравання

en: Close overlay
be: Закрыць перакрываючы слой
