Shiny (Administration theme) (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу
