Shiny (Administration theme) (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: sort ascending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ឡើង

en: sort descending
km: តម្រៀប​តាម​លំដាប់​ចុះ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
km: ស្បែក​គ្រប់​គ្រង​ដែល​មានទទឹង​ថេរ គ្មានតារាង មាន​មួយ​ជួរ​ឈរ​សាមញ្ញ ។

en: Close overlay
km: បិទ​ភាព​ត្រួតគ្នា
