Shiny (Administration theme) (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Apply
eu: Ezarri

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: sort ascending
eu: ordenatu gora

en: sort descending
eu: ordenatu behera

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean
