Shiny (Administration theme) (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Bulk operations
pl: Operacje masowe

en: sort ascending
pl: sortuj rosnąco

en: sort descending
pl: sortuj malejąco

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
pl: Prosta, jednokolumnowa skórka administracyjna z płynną szerokością bez tabelek.

en: Close overlay
pl: Zamknij nakładkę
