Shiny (Administration theme) (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: sort ascending
sq: renditje në ngjitje

en: sort descending
sq: rendit në zbritje

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sq: Një temë administrimi e thjeshtë një-kollonëshe, me gjerësi fluide.
