Shiny (Administration theme) (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ

en: sort ascending
te: ఆరోహణ క్రమం

en: sort descending
te: అవరోహణ క్రమం

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
