Shiny (Administration theme) (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Apply
gl: Aplicar

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: sort ascending
gl: arranxar ascendente

en: sort descending
gl: arranxar descendente

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
gl: Un tema visual para admistración dunha columna, sen tablas, de ancho variable.

en: Close overlay
gl: Pechar superposición
