Shiny (Administration theme) (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Apply
ro: Aplică

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: sort ascending
ro: sortează ascendent

en: sort descending
ro: sortează descendent

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii
