Shiny (Administration theme) (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: sort ascending
vi: sắp xếp tăng dần

en: sort descending
vi: sắp xếp giảm dần

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
vi: Chủ đề quản trị một cột đơn giản, không bảng, chiều rộng uyển chuyển.

en: Close overlay
vi: Đóng lớp phủ
