Shiny (Administration theme) (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: sort ascending
ar: رتب تصاعديا

en: sort descending
ar: رتب تنازليا

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
