Shiny (Administration theme) (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Apply
bs: Primjeni

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi
