Shiny (Administration theme) (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Apply
cs: Použít

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy

en: sort ascending
cs: seřadit vzestupně

en: sort descending
cs: seřadit sestupně

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
cs: Jednoduché, jednosloupcové, beztabulkové, administrační téma s proměnlivou šířkou

en: Close overlay
cs: Zavřít překryv
