Shiny (Administration theme) (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
