Shiny (Administration theme) (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lt: Paprasta vieno stulpelio, be lentelių, nefiksuoto pločio administravimo tema.

en: Close overlay
lt: Uždaryti sluoksnį
