Shiny (Administration theme) (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: sort ascending
mn: өсөхөөр эрэмбэлэх

en: sort descending
mn: буурахаар эрэмбэлэх
