Shiny (Administration theme) (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Footer
nl: Voet

en: Apply
nl: Toepassen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: sort ascending
nl: oplopend sorteren

en: sort descending
nl: aflopend sorteren

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
nl: Een eenvoudig enkelkoloms beheerthema met variabele breedte, zonder tabellen.

en: Close overlay
nl: Overlay sluiten
