Shiny (Administration theme) (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Footer
ru: Подвал

en: Apply
ru: Применить

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Bulk operations
ru: Массовые операции

en: sort ascending
ru: сортировать по возрастанию

en: sort descending
ru: сортировать по убыванию

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ru: Простая одноколоночная, бестабличная тема с динамичной шириной, предназначенная для администраторов.

en: Close overlay
ru: Закрыть слой
