Shiny (Administration theme) (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Apply
bg: Търси

en: sort ascending
bg: възходящо сортиране

en: sort descending
bg: низходящо сортиране

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
bg: Проста, едноколонна, таблична тема с динамична ширина

en: Close overlay
bg: Затвори допълнителния слой
