Shiny (Administration theme) (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Apply
sk: Použiť

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: sort ascending
sk: zoradiť vzostupne

en: sort descending
sk: zoradiť zostupne

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sk: Jednoduchá jedno-stĺpcová, beztabuľková, téma administrácie s plávajúcou šírkou.

en: Close overlay
sk: Zatvoriť vrstvu
