Shiny (Administration theme) (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: Apply
ca: Aplica

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: sort ascending
ca: ordenació ascendent

en: sort descending
ca: ordenació descendent

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ca: Un tema d'administració simple d'una columna, sense taules i d'amplada fluïda.

en: Close overlay
ca: Tanca la capa
