Shiny (Administration theme) (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Apply
hr: Primjeni

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: sort ascending
hr: posloži uzlazno

en: sort descending
hr: posloži silazno

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hr: Jednostavni administracijski predložak u jednom stupcu, bez tablica i prilagodljive širine

en: Close overlay
hr: Zatvori Plutajuću ploču
