Shiny (Administration theme) (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Apply
tr: Uygula

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Bulk operations
tr: Toplu işlemler

en: sort ascending
tr: artan sırada

en: sort descending
tr: azalan sırada

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
tr: Basit bir çok-sütunlu, değişken genişlikli yönetim teması.

en: Close overlay
tr: Üst katmanı kapat
