Shiny (Administration theme) (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
