Shiny (Administration theme) (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Footer
hi: पादलेख

en: Apply
hi: लागू करें

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: sort ascending
hi: आरोही तरह

en: sort descending
hi: उतरते तरह

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Close overlay
hi: ओवरले को बंद
