Shiny (Administration theme) (7.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: sort ascending
th: เรียงจากน้อยไปมาก

en: sort descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า
