Shipwire API (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Email address
af: E-posadres

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Server settings
af: Bediener-instellings

en: Pending
af: Hangende

en: Account
af: Rekening
