Shipwire API (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: Details
ast: Detalles

en: Server settings
ast: Preferencies del sirvidor

en: Antarctica
ast: Antártida

en: Canada
ast: Canadá

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América

en: Date created
ast: Data de creación
