Shipwire API (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Response
bg: Отговор

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Details
bg: Детайли

en: Server settings
bg: Настройки на сървър

en: Antarctica
bg: Антарктика

en: Pending
bg: В изчакване

en: Messages
bg: Съобщения

en: Production
bg: Продукт

en: Total:
bg: Общо:

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: Account
bg: Акаунт

en: Shipment !id
bg: !id  на доставката

en: Currency code
bg: Валутен код

en: UPS Standard
bg: UPS стандарт

en: UPS Saver
bg: UPS сървър

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
