Shipwire API (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: North America
br: Amerika an Norzh

en: Antarctica
br: Antarktika

en: Africa
br: Afrika
