Shipwire API (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Details
bs: Detalji

en: Server settings
bs: Podešavanja servera

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Messages
bs: Poruke

en: Total:
bs: Total

en: Account
bs: Korisnički račun

en: View link
bs: Link za komentar

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
