Shipwire API (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: North America
el: Βόρεια Αμερική

en: Server settings
el: Ρυθμίσεις διακομιστή

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Antarctica
el: Ανταρκτική

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Canada
el: Καναδάς

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Production
el: Παραγωγή

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Hong Kong Dollar
el: Δολλάριο Χονγκ Κονγκ

en: Shipment ID
el: ID αποστολής

en: Tracking number
el: Αριθμός εντοπισμού

en: Currency code
el: Κωδικός νομίσματος

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
el: Η URL %url είναι λανθασμένη. Παρακαλούμε εισάγετε μια πλήρη διεύθυνση URL, όπως για παράδειγμα http://www.example.com/feed.xml.

en: The date the order was created.
el: Η ημερομηνία δημιουργίας της παραγγελίας.

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής

en: United States Dollar
el: Δολλάριο Η.Π.Α.
