Shipwire API (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Cancel
et: Tühista

en: Currency
et: Valuuta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Schedule
et: Ajasta

en: View
et: Kuva

en: Submitted
et: Vastatud

en: Details
et: Üksikasjad

en: North America
et: Põhja-Ameerika

en: Server settings
et: Serveri seadistus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Australia
et: Austraalia

en: Canada
et: Kanada

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: Pending
et: Ootel

en: Messages
et: Sõnumid

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Total:
et: Kokku:

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Account
et: Konto

en: Shipment ID
et: Saadetise ID

en: Tracking number
et: Jälgimiskood

en: Shipping method
et: Kohaletoimetamise viis

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: View link
et: Vaatamise link

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
et: Sisestatud URL %url on vigane. Sisesta korrektselt vormindatud URL, nagu näiteks http://www.example.com/feed.xml.

en: The date the order was created.
et: Tellimuse loomise kuupäev.

en: The date the order was last updated.
et: Tellimuse viimase uuendamise kuupäev.

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Do not show a widget
et: Vidinat ei näidata
