Shipwire API (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Currency
fi: Valuutta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Response
fi: Vastaus

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: View
fi: Näytä

en: Submitted
fi: Lisätty

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Server settings
fi: Palvelimen asetukset

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Antarctica
fi: Etelämanner

en: Canada
fi: Kanada

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Pending
fi: Odottaa

en: Messages
fi: Viestit

en: Production
fi: Tuotanto

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Total:
fi: Yhteensä:

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Server
fi: Palvelin

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Hong Kong Dollar
fi: Hong Kongin dollari

en: Shipment !id
fi: Toimitus !id

en: Shipment ID
fi: Lähetyksen ID-tunnus

en: Tracking number
fi: Seurantanumero

en: Shipping method
fi: Toimitustapa

en: Are you sure you want to delete this shipment?
fi: Oletko varma, että haluat poistaa tämän lähetyksen?

en: Currency code
fi: Valuuttakoodi

en: UPS Next Day Air
fi: UPS seuraavan päivän lentoposti

en: Carrier:
fi: Kuljetusliike:

en: Carrier
fi: Kuljetusliike

en: Shipping cost
fi: Toimituskulut

en: Save shipment
fi: Tallenna toimitus

en: View link
fi: Katso linkki

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Link this field to
fi: Linkitä tämä kenttä

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
fi: Osoite on epätäydellinen. Syötä osoite muodossa http://www.example.com/feed.xml.

en: The date the order was created.
fi: Päivämäärä jolloin tilaus luotiin.

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät

en: United States Dollar
fi: Yhdysvaltain dollari

en: Date submitted
fi: Syöttöpäivämäärä

[ctx: a shipment status]
en: Status
fi: Tila
